Przedstawicielka handlowa/Przedstawiciel Handlowy w branży produkcyjno-przemysłowej - Gdańsk, Polska - Würth Polska Sp. z o.o.

    Würth Polska Sp. z o.o.
    Würth Polska Sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Opis

    Twoje zadania:

    • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-przemysłowej
    • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne, współpraca z działami utrzymania ruchu)
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

    Twój profil:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
    • Zapał do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
    • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej
    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
    • Samochód służbowy (segment B/C)
    • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
    • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Würth Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie , ul. Posag 7 Panien 1.
    2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Würth Polska sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem adres e-mail; ; pisemnie: przesyłając korespondencję na adres Würth Polska, ul. Posag 7 Panien1, Warszawa: Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

    Cel przetwarzania danych

    Podstawa prawna przetwarzania danych

    Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

    art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)

    art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)

    art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia)

    Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    1. Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy będą podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacji, firmy świadczące usługi doradztwa personalnego oraz firmy świadczące usługi niszczenia dokumentów i innych nośników, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
    2. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
      • do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko;
      • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora - do momentu wycofania tej zgody.

    Po wskazanym wyżej okresie, dane osobowe przechowywane będą przez czas, jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    1. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:
      • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do graniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
      • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:
      • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
    2. Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.