Gdańsk

    Starszy Kupiec - Gdańsk, Polska - Gemini Polska Sp. z o.o.

    Gemini Polska Sp. z o.o.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Oczekujemy:
    • umiejętności negocjacyjnych oraz umiejętności analitycznego myślenia,
    • doświadczenie w zarządzaniu współpraca z dużymi dostawcami/producentami
    • łatwości w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizowane dane,
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i ze zmiennymi priorytetami
    • samodzielności w działaniu, aktywne poszukiwanie rozwiązań we współpracy z innymi komórkami w firmie.
    • znajomości programu Excel,
    • doświadczenia w handlu, preferowani kandydaci mający doświadczenie w zakupach/negocjacjach zakupowych branży farmaceutycznej.
    Zakres zadań:
    • zarządzanie powierzona grupa producentów zgodnie ze strukturą działu,
    • negocjowanie warunków handlowych zgodnie z przyjętymi zasadami,
    • odpowiedzialność za realizacji KPI's zgodnie z obowiązującym budżetem,
    • planowanie i realizacja planu zakupowego w ramach przydzielonego budżetu,
    • monitorowanie wskaźników realizacji kontraktów na swoim portfelu dostawców,
    • omnichannel - współpraca ze strukturami apteki internetowej oraz aptek stacjonarnych,
    • przygotowywanie oferty produktowej dla aptek stacjonarnych i internetowej,
    • współpraca z działem marketingu w zakresie planowania aktywności na platformie ,
    • optymalizacja stanów magazynowych z zapewnieniem pełnej dostępności produktów wg wyznaczonych wskaźników,
    • udział w projektach działowych i ogólnofirmowych.