Pracownik produkcji z EPT/HT w cementowni - Polska - Sagius Uitzenders B.V.

    Sagius Uitzenders B.V.
    Sagius Uitzenders B.V. Polska

    2 tygodnie temu

    Czy szukasz satysfakcjonującej możliwości zatrudnienia w dynamicznym środowisku przemysłowym? Dołącz do nas w Gouda Refractories w Geldermalsen, gdzie produkujemy wysokiej jakości cement używany do budowy premium murowanych konstrukcji. Obecnie poszukujemy dwóch zaangażowanych osób dołączających do naszego zespołu jako Pracownicy Produkcji.

    Pracownik produkcji z EPT/HT w cementowni

    Obowiązki

    • Stanowisko 1: Operator Maszyn Jako Operator Maszyn będziesz odgrywał kluczową rolę w naszym procesie produkcyjnym. Twoje obowiązki będą obejmować:
      • Obsługę maszyn do produkcji cementu, w tym mikserów i podgrzewanych bębnów.
      • Obsługę surowców i dodawanie ich do mieszanki zgodnie z określonymi procedurami.
      • Monitorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia precyzji i kontroli jakości.
      • Obsługę wózków widłowych i wózków EPT do transportu materiałów.
      • Pakowanie końcowych produktów i przygotowywanie ich do wysyłki.
    • Stanowisko 2: Technik Bębnów Jako Technik Bębnów będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie większych bębnów używanych w naszym procesie produkcyjnym. Twoje obowiązki będą obejmować:
      • Monitorowanie i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia płynnej pracy.
      • Pomoc w mieszaniu surowców w celu stworzenia końcowego produktu.
      • Przeprowadzanie kontroli jakości i usuwanie wadliwych materiałów.
      • Pomoc przy zadaniach związanych z pracą ręczną, w tym obsługa łopat w razie potrzeby.

    Wymagania

    • • Biegła znajomość języka angielskiego.
      • Doświadczenie w pracy w środowisku przemysłowym mile widziane.
      • Wymagane doświadczenie i licencja na obsługę wózków widłowych i wózków EPT.
      • Umiejętność pracy precyzyjnej i efektywnej.
      • Chęć pracy w pylistym środowisku.

    Oferujemy

    • • Stawka godzinowa: 14,27 EUR
      • Godziny pracy: 7:15 – 16:15
      • Przyjazne środowisko pracy z możliwościami rozwoju.
      • Wstępne szkolenie zapewnione, z ciągłym wsparciem i rozwojem.