Sprzątanie - zakład produkcyjny - Bielany Wrocławskie - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. Bielany Wrocławskie, Polska

    1 tydzień temu

    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

    Sprzątanie - zakład produkcyjny - Bielany Wrocławskie

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

    Zadania:

    • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej (praca z myjkami ciśnieniowymi)
    • Praca w godzinach 06:00-14:00 od poniedziałku do piątku

    Wymagania:

    • sumienność i dokładność
    • mile widziane osoby z doświadczeniem i orzeczeniem o niepełnosprawności

    • dodatkowym atutem będą badania sanitarno-epidemiologiczne

    Co oferujemy:

    • umowę zlecenie
    • 32 zł brutto/godz.
    • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji

    lub o kontakt telefoniczny: poniedziałek-piątek, 8:00 - 16:00)