Zielona Góra

    Specjalista ds. dokumentacji logistyczno-magazynowej - Zielona Góra, Polska - Ekoenergetyka Polska S.A.

    Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

    Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:​

    Opis stanowiska:

    • administracyjna obsługa procesów magazynowych;
    • zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu dokumentacji magazynowej w systemie;
    • przygotowanie dokumentacji magazynowej do wydań i dyspozycji dla pracowników magazynu;
    • udział w inwentaryzacjach na magazynie;
    • samodzielna obsługa dokumentów magazynowych;
    • inne bieżące zadania związane z pracą administracyjną;
    • współpraca z innymi działami;
    • inne polecenia przełożonego;
    • raportowanie Kierownika Działu Gospodarki Magazynowej​.

    Profil Kandydata:

    • wykształcenie minimum średnie; preferowane z zakresu logistyki lub pokrewne;
    • doświadczenie w obszarze pracy magazynu lub administracji;
    • znajomość systemów ERP;
    • dobra znajomość MS Excel;
    • umiejętność tworzenia podstawowych zestawień;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • postawa proaktywna, otwartość na naukę i umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.

  • saint_gobain_group Lubusz Voivodeship, Polska Umowa na czas określony

    Contamos com você para · -Przyjmowanie, wydawanie oraz magazynowanie towarów-Dbałość o zgodność stanów magazynowych z prowadzoną dokumentacją-Kontrola stanu zapasów magazynowych-Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych/kurierskich-Kompletowanie materiałów na podstawie zapot ...

  • Ekoenergetyka Polska S.A.

    Kierownik logistyki

    6 dni temu

    Ekoenergetyka Polska S.A. Zielona Góra, Polska

    Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. ...