Tymbark

    Automatyk - Magazyn Wysokiego Składowania - Tymbark, Polska - Maspex

    Maspex
    Maspex Tymbark, Polska

    3 dni temu

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze,
    • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń, modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń, głównie w obszarze automatyki i sterowania,
    • planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
    • koordynacja realizacji zleceń podległego obszaru oraz raportowanie wskaźników efektywności zespołu,
    • zarządzanie zapasami części zamiennych,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze
    • nadzorowanie pracy podległego zespołu.

    Nasze wymagania

    • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika lub pokrewne),
    • znajomość zagadnień z zakresu: automatyki, elektryki i mechaniki,
    • znajomość sterowników PLC oraz falowników,
    • znajomość komunikacji Ethernet, AS-i, Profinet,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • samodzielność i dokładność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność pracy w zespole i z zespołem,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • możliwość pracy na wysokości powyżej 3m,

    Mile widziane: uprawnienia SEP G1 oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku.​​

    To oferujemy

    • pracę w nowoczesnym, nowopowstałym magazynie,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach,
    • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
    • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Ikea Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Job ID: · Date posted: 22/04/ · Chcesz pracować z zespołem, z którym można przenosić góry? Dołącz do nas W Dziale Logistyki IKEA możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. T ...

  • WAGO Wróblowice, Polska

    O nas · Łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje · Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. ...

  • WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wróblowice, Polska