Kowale Oleckie

    Mechanik maszyn budowlanych - Kowale, Polska - STRABAG BMTI Sp. z o.o.

    STRABAG BMTI Sp. z o.o.
    STRABAG BMTI Sp. z o.o. Kowale, Polska

    9 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.)
  • wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego ( m.in. zagęszczarki, piły)
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne
  • dokonywanie przeglądów technicznych
  • Qualifikationen

  • wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzen technicznych ( silnik spalinowy, napędy hydrauliczne, przekładnie)
  • doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

  • InterKadra Sp. z o.o. Suwalki, Polska

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania · Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Wraz z naszym norweskim kliente ...