Gdynia

    Technik Konserwator Obiektu Elektryk Mechanik Automatyk - Gdańsk, Polska - Apleona Polska sp. z o.o.

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    TECHNIK KONSERWATOR OBIEKTU ELEKTRYK, MECHANIK, AUTOMATYK

    Zadania:

    • Obsługa techniczna obiektu użyteczności publicznej- muzeum
    • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
    • Diagnozowanie awarii i usterek,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
    • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
    • Wykształcenie techniczne
    • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Uprawnienia SEP 1 E
    • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
    • Gotowość do pracy zmianowej w systemie godzin pomiędzy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
    • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

  • Terma

    Elektryk @

    3 dni temu

    Terma Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. · Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajac ...