Inżynier Budowy - Warsaw, Polska - Mostostal Warszawa

    Mostostal Warszawa
    Opis
    Zakres zadań
    • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
    • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
    • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
    • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
    • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,
    • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,
    • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.
    Nasze oczekiwania
    • studia wyższe techniczne - elektrotechnika,
    • doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,
    • doświadczenie w procesie ofertowania,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
    • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
    • dobra znajomość obsługi MS Office.
    Oferujemy
    • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022 oraz 2023,
    • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
    • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,
    • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,
    • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
    • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,
    • transparentny system premiowy,
    • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
    • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych).