Specjalista ds. Zakupów - Wrocław, Polska - PPHU Specjał Sp. z o.o.

    PPHU Specjał Sp. z o.o.

    GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" lider dystrybucji artykułów spożywczych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

    Specjalistę ds. Zakupów (FMCG, kat. alkohol)

    Specjalista ds. Zakupów

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania na stanowisku:

    • zakładanie, kontrola i rozliczanie promocji,
    • pomoc w procesach zakupowych,
    • współpraca z producentami,
    • sporządzanie zamówień do dostawców,
    • kontrola realizacji umów,
    • rozliczanie dokumentacji handlowej,
    • sporządzanie raportów i analiz.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczanie w dziale handlowym w branży FMCG,
    • znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów spożywczych,
    • doświadczenie we współpracy z producentami,
    • zdolności analitycznego myślenia,
    • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepach spożywczych.

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
    • wsparcie doświadczonej kadry,
    • możliwość awansu i rozwoju w strukturach handlowych,
    • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe oraz prywatna opieka medyczna,
    • liczne wycieczki, imprezy i konkursy firmowe,
    • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy.