Redaktor Nocny/a Onet Wiadomości - Warszawa, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska Warszawa, Polska

    1 dzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Do redakcji Onet Wiadomości poszukujemy osoby na stanowisko Redaktora Nocnego / Redaktorki Nocnej na okres zastępstwa.

    Ilość dyżurów nocnych w skali miesiąca waha się między 5 a 10.

    Zakres obowiązków:

    • Wyszukiwanie newsów i bieżących informacji z polskich i zagranicznych źródeł, opracowanie redakcyjne
    • Publikacja tekstów i produkcji wideo w serwisie Onet
    • Tłumaczenie tekstów
    • Przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich (artykuły, felietony, reportaże, wywiady itp.)
    • Opieka nad serwisami Onetu w godzinach nocnych

    Nasze wymagania:

    • Doskonała orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych w kraju i na świecie
    • Doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
    • Umiejętność poprawnego pisania tekstów dziennikarskich
    • Umiejętność jasnego i spójnego prezentowania myśli
    • Doskonała orientacja w mediach tradycyjnych i społecznościowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2/C1)
    • Kreatywność, umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów nocnych
    • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem. Preferowane języki: niemiecki, rosyjski, francuski

    Oferujemy:

    umowę o pracę na okres zastępstwa

    kafeterię benefitową Nais

    kartę multisport i wyzwania sportowe

    ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

    prywatną opiekę medyczną

    legendarne imprezy

    wsparcie psychologiczne i program well-being

    szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

    kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier

    pracę w modelu hybrydowym - praca z biura 2 dni w tygodniu, 3 dni zdalnie