Warsaw

    Specjalista ds. SSP - Warsaw, Polska - Human & Hunter Professional

    Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w swojej branży na rynku kompletnych instalacji elektrycznych oraz instalacji teletechnicznych dla obiektów przemysłowych, hal magazynowych oraz biurowców, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. SSP.​

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Realna możliwość rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy) i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznym środowisku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz profesjonalny zespół,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Miejsce parkingowe,
    • Samochód służbowy,
    • umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B.

    Obowiązki

    • Praca przy projektach instalacji elektrycznej – głównie instalacje SSP,
    • Sporządzanie zestawień materiałowych, dobór kabli i zabezpieczeń oraz wykonywanie projektów w CAD 2D,
    • Koordynacji wielobranżowej instalacji na obiekcie, prowadzenie uruchomień instalacji.
    • Koordynacja biuro projektowe – budowa,
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej, przygotowywanie dokumentacji powykonawczych,
    • Wsparcie opracowywania projektów koncepcyjnych i przygotowywanie zestawień do złożenia ofert przetargowych,
    • Praca biurowa w zespole projektowym to około 70% wymiaru czasu pracy, kolejne 30% to uruchomienia urządzeń SSP/DSO na obiektach wielopowierzchniowych.

    Wymagania

    • Znajomość oprogramowania CAD (mile widziane) oraz pakietu Office,
    • Praktyczna znajomość systemów (co najmniej dwóch z nich: ESSER, BOSCH, POLON-ALFA, Variodyn),
    • Doświadczenie w zakresie programowania oraz uruchomień,
    • Doświadczenie w zakresie projektowania (mile widziane),
    • Prawo jazdy kat B. oraz gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski.