Krotoszyn

    Account Specialist - Krotoszyn, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Krotoszyn, Polska

    4 dni temu

    Randstad Polska background

    Jeśli jesteś gotowy na rozwój w branży HR dołącz do nas już teraz

    Będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień w rekrutacjach pracowników tymczasowych oraz budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientem Brzmi ciekawie? Aplikuj

    oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem)
    • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
    • przyjazną atmosferę pracy
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
    • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej

    zadania

    Zadania z zakresu pozyskiwania i zatrudniania pracowników tymczasowych:

    • rekrutacja i selekcja kandydatów, w tym organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
    • tworzenie bazy kandydatów
    • przygotowanie pracownika tymczasowego do pracy
    • prowadzanie i zapoznanie z organizacją pracy w firmie klienta w pierwszym dniu pracy pracowników tymczasowych
    • planowanie harmonogramów czasu pracy pracowników tymczasowych przy użyciu odpowiednich narzędzi
    • realizacja zadań wynikająca z planu działań (action plan)
    • zakończenie współpracy z pracownikami tymczasowych zgodnie z poleceniem przełożonego oraz ustaleniami z klientem

    Zadania administracyjne:

    • wykonywanie wszelkich administracyjnych prac związanych z pracą biura i obsługą pracowników tymczasowych,
    • rejestrowanie i aktualizacja w bazie danych pracowników tymczasowych
    • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń o zatrudnieniu, pasków wynagrodzeń i świadectw pracy
    • przygotowywanie raportów i zestawień dla klienta i Account Team Managera

    Zadania z obszaru obsługi klienta:

    • uczestnictwo w spotkaniach u klienta
    • promowanie Randstad u klienta

    oczekujemy

    • doświadczenia w branży HR - mile widziane
    • podstawowej znajomości programu Excel
    • samodzielności oraz komunikatywności
    • umiejętności pracy w zespole
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia