Opiekun Klienta Zagranicznego - Gryfino, Polska - Asseco Data Systems

    Asseco Data Systems
    Asseco Data Systems Gryfino, Polska

    3 tygodnie temu

    Default job background
    Sprzedaż

    Poszukujemy Opiekuna Klienta Zagranicznego z językiem chińskim, który będzie odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z partnerami zagranicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie rozwijanie współpracy z klientami zagranicznymi oraz zapewnienie wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji partnerów.

    Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21.

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych partnerów zagranicznych i budowanie długoterminowych relacji biznesowych,
    • monitorowanie i analiza potrzeb partnerów oraz proponowanie rozwiązań odpowiadających ich oczekiwaniom,
    • realizacja ustalonych celów sprzedażowych i negocjacje warunków współpracy,
    • aktywne budowanie i pielęgnowanie relacji z partnerami zagranicznymi,
    • przygotowywanie raportów dotyczących postępu w realizacji celów oraz działań podejmowanych w ramach obsługi partnerów,
    • współpraca z zespołem ds. sprzedaży i innymi działami firmy w celu zapewnienia wsparcia dla partnerów.

    Oczekiwania:

    • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz budowania relacji biznesowych,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunkiem koniecznym), znajomość innych języków obcych, w tym preferowany język chiński, będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku oraz gotowość do podróży służbowych,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, handlem międzynarodowym lub pokrewne),
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz zarządzania czasem.

    Oferujemy:

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.,
    • spotkania integracyjne,
    • dofinansowanie wypoczynku,
    • boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • praca w największej spółce IT,
    • możliwość poznania ciekawych projektów od kuchni,
    • działania rozwojowe,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • drużyna Asseco Active Team,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport,
    • playroomy,
    • owocowe poniedziałki,
    • prywatna opieka medyczna,
    • system motywacyjny.