Pelplin

    Lider zespołu dokującego - Pelplin, Polska - DEME Group

    DEME Group
    DEME Group Pelplin, Polska

    6 dni temu

    W DEME wspólnie rozwijamy najnowocześniejsze technologie, działając w dynamicznym i wymagającym środowisku. Poprzez zaangażowanie w obszary takie jak pogłębianie, projekty off-shore, infrastruktura i ochrona środowiska, koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest wspieranie ich bezpieczeństwa, rentowności i zrównoważonego rozwoju. Dołącz jako lider zespołu dokującego i pomóż nam kształtować przyszłość inżynierii morskiej.

    Twoje zadania

    Ponosisz ogólną odpowiedzialność za projekty dokowania i mobilizacji wielozadaniowych statków działających na wodach przybrzeżnych. W tym celu zarządzasz różnymi aspektami projektu dokowania i mobilizacji, w tym budżetowaniem czasu, kosztami, wykonaniem, aspektami umownymi i handlowymi. Oceniasz specyfikacje napraw, podwykonawców i koordynujesz ogólne techniczne wykonanie prac. Wraz z pracownikiem działu BHPiOŚ jesteś odpowiedzialny za wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i jakością.

    Ponadto, wspierasz opracowywanie budżetów komercyjnych i harmonogramów prac dla działań mobilizacyjnych. Wreszcie, jesteś odpowiedzialny za zarządzanie przetargami mobilizacyjnymi i kontrolę kosztów.

    Twój profil

    · Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w odpowiedniej dziedzinie.

    · Co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

    · Umiejętności w zakresie koordynowania.

    · Jesteś graczem zespołowym i masz elastyczne podejście.

    · Chcesz podróżować za granicę przez około 50% czasu w ramach krótkich podróży służbowych.

    Czego możesz oczekiwać

    · Każdy dzień jest wyjątkowy: przy realizacji projektów na całym świecie w różnych sektorach zawsze pojawiają się nowe wyzwania, wzbogacając nasze 140-letnie doświadczenie branżowe.

    · Świetni współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni zaangażowany we wspólne poszerzanie horyzontów.

    · Środowisko sprzyjające rozwojowi: idealne połączenie swobody tworzenia własnej roli
    i współpracy ze wspierającym zespołem.

    · Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.

    · Odkrywanie: szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów w różnych lokalizacjach na całym świecie.

    · Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

    · Przyjazne środowisko pracy oferujące interaktywny program zdrowotny, dbanie o dobre samopoczucie pracowników.

    Co dalej? Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na i zapisz się na nasz Dzień Kariery

    Kandydaci, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowisk, zostaną zaproszeni na nasz Dzień Kariery w hotelach Radisson w Gdańsku, który odbędzie się 27 stycznia. Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o pracy w DEME oraz dla nas, aby lepiej Cię poznać. Możesz otrzymać ofertę pracy nawet w ciągu 7 dni.

    Dodatkowe informacje:Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat