Kielce

    Pracownik piekarni - Kielce, Polska - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska background

    Obecnie do wykonywania czynności pomocniczych na produkcji w piekarni w Kielcach (Malików) poszukujemy osób na stanowisko:

    Obowiązki:

    • formowanie kształtów pieczywa np. zawijanie ciabatty,
    • odbieranie blach z linii produkcyjnej,
    • jeżdżenie wózkami z pieczywem,
    • zliczanie i pakowanie produktów.

    Wymagania:

    • chęć do wykonywania pracy fizycznej,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym ,
    • posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

    Oferujemy:

    • pracę na umowę zlecenie,
    • stawkę 30 zł/h brutto oraz 32 zł/h brutto w niedzielę (dla chętnych),
    • dodatek za 100% frekwencję w wysokości 300 zł brutto/miesiąc,
    • premię jakościową do 400 zł brutto miesięcznie,
    • dwutygodniowy okres wdrożenia wraz z asystą doświadczonego pracownika.

    Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV lub kontakt pod nr

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.