Gdańsk

    Projektant Systemów IT - -, Gdańsk, Polska - Sygnity S.A.

    Sygnity S.A.
    Sygnity S.A. -, Gdańsk, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    O projekcie:

    Zespół z sektora Public, do którego możesz dołączyć, tworzy rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej. Wdrażane przez nas aplikacje są oparte o relacyjne lub relacyjno-obiektowe bazy danych, zbudowane w architekturze wielowarstwowej, wymieniają dane z systemami zewnętrznymi poprzez usługi webservices lub interfejsy programistyczne aplikacji (API), a także spełniają wymagania WCAG 2.1 dla systemów teleinformatycznych w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.

    Główne technologie wykorzystywane w projekcie to UML, Enterprise Architect, Java, Angular oraz bazy danych PostgreSQL i Oracle.

    Twój zakres obowiązków

    • tworzenie rozwiązań projektów zgodnych z potrzebami Klienta, na bazie zdefiniowanych wymagań
    • przekształcanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych na funkcje systemów informatycznych
    • opracowywanie projektów technicznych na potrzeby implementacji zmian przez zespół produkcyjny
    • współpraca z zespołem produkcyjnym przy budowie i rozwoju usług oraz produktów IT
    • dbanie o rozwój produktów

    Nasze wymagania

    • wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
    • doświadczenie w zakresie projektowania interfejsów użytkownika
    • znajomość UML oraz Enterprise Architect
    • praktyczna znajomość SQL (składnia zapytań) i relacyjnych baz danych
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    • doświadczenie w pracy na stanowiskach programistycznych
    • znajomość programowania w Javie/znajomość Angulara
    • praktyczna znajomość Jira
    • znajomość metodologii Agile i Scrum
    • znajomość języka angielskiego

    W Sygnity możesz liczyć na:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym
    • opiekę medyczną w LuxMed
    • ubezpieczenie grupowe
    • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
    • możliwość dołączenia do platformy e-learningowej ułatwiającej naukę języka angielskiego

  • Galeon Sp.z.o.o. Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Galeon Yachts jest producentem jachtów luksusowych z ponad 40 letnim doświadczeniem i z sukcesami na arenie międzynarodowej. Nasz wkład w rozwój przemysłu jachtowego jest doceniany na całym świecie - dzięki temu corocznie produkujemy ponad 200 jachtów, które trafiają do klientów ...

  • Grupa Neuca Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Starszy/a Projektant/ka Przepływu Procesu Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków identyfikowanie problemów w przepływie procesu i doradztwo w zakresie ich rozwiązania, wspieranie menadżerów w wyznaczeniu zakresu zmian i definiowaniu wymagań z perspektywy ustalonych celów, p ...