Kraków

    Recepcjonista/tka - Kraków, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów;
    • rezerwacja i rejestracja usług medycznych;
    • aktywne promowanie i sprzedaż usług z aktualnej oferty spółki;
    • rozliczanie finansowe dostarczanych usług medycznych.

    Nasze wymagania:

    • umiejętność nawiązywania kontaktów i chęć pomagania innym;
    • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • chęć doskonalenia umiejętności sprzedażowych;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, renomowanej firmie (jesteśmy ponad 25 lat na rynku);
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
    • atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie;
    • elastyczne godziny pracy (system zmianowy) - można dopasować grafik do swoich potrzeb;
    • kompleksowe wdrożenie do pracy;
    • pracę w zespole zaangażowanych oraz przyjaznych osób;
    • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur spółki;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • dodatkowe benefity min. współfinansowana karta sportowa, bilety do kina, vouchery na zakupy;
    • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

    Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth

    Białystok, ul. Kawaleryjska 9

    (sprawdź dojazd)