Doradca klienta – obsługa chat-u - Szeligowskiego C, Lublin, Polska - Concentrix CVG International

    Concentrix CVG International
    Concentrix CVG International Szeligowskiego C, Lublin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    OBOWIĄZKI:

    · Obsługa klientów popularnego sklepu internetowego oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu

    · Efektywny kontakt z klientem poprzez live chat

    · Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów

    · Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta

    · Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu

    · Przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta

    · Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem

    WYMAGANIA:

    · Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane

    · Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie

    · Znajomość języka angielskiego min. B1+/B2 do komunikacji w zespole

    · Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość

    · Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

    · Motywacja i chęć do pracy oraz do nauki

    · Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office

    · Dyspozycyjność od połowy stycznia 2024

    · Praca z biura w Warszawie bądź Lublinie

    CO OFERUJEMY:

    · Umowę zlecenie, umowa o pracę jest możliwa na póżniejszym etapie

    · Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

    · Dofinansowanie do karty Benefit Multisport

    · Prywatną opiekę medyczną

    · Bony swiąteczne Sodexo

    · Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach lub oraz w weekendy

    · Studenci mile widziani