technik labolatorium metalurgicznego - Swidnica, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Poszukujemy dla firmy z branży automotive z terenu Świdnicy technika labolatorium metalurgicznego.

    Zakład jest na etapie dynamicznego rozwoju, co dla Ciebie może być ogromną szansą na zdobycie doświadczenia i wiedzy.

    Zapraszam również osoby świeżo po szkole w kierunku metalurgii / inżynierii materiałowej.

    oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
    • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4750zł brutto + premie
    • Pakiet dodatkowych korzyści: np ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa itd
    • Bony świąteczne, spotkania integracyjne.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Ciekawą i samodzielną pracę

    zadania

    • Wykonywanie próbek przeznaczonych do badań metalurgicznych
    • Przeprowadzanie badań metalurgicznych na próbkach i komponentach
    • Wykonywanie badań wad procesowych metodami nieniszczącymi
    • Wykonywanie badań na przypalenia szlifierskie

    oczekujemy

    • Wykształcenia min. średniego technicznego, mile widziane wykształcenie w kierunku metalurgii / inżynierii materiałowej
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności obsługi komputera i programu Office
    • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia