Senior Fullstack Developer - -, Szczecin, Polska - TeamQuest

    TeamQuest
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Nasz klient, z ponad 200-letnią historią, jest uznawany za globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii. Specjalizując się w rozwiązaniach dla branży obronnej, lotniczej, morskiej oraz cyfrowej, firma ta nieustannie dąży do innowacji, mających na celu ochronę ludzi i planety. Z zaangażowaniem w rozwój zrównoważony i współpracę, dążą do osiągania ekstremalnych wyników w ekstremalnych warunkach. Poszukując nowych talentów, nasz klient oferuje możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku, gdzie wartości takie jak determinacja, innowacyjność i niezawodność są na pierwszym planie. Dołącz do zespołu, który kształtuje technologie jutra, dbając jednocześnie o rozwój każdego z pracowników.

    Szczecin

    Realizowane zadania:

    • Projektowanie i rozwijanie skalowalnych i wysokowydajnych aplikacji internetowych zarówno po stronie front-endowej, jak i back-endowej
    • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
    • Wykonywanie testów i optymalizacja kodu dla lepszej wydajności i użyteczności
    • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie umiejętności

    Wymagania:

    • Doświadczenie komercyjne jako programista Fullstack (3 lata +)
    • Doświadczenie w ASP.NET Core i React
    • Doświadczenie w pracy nad nowoczesnymi, wysokoskalowalnymi projektami na poziomie produkcyjnym
    • Doświadczenie z bazami danych
    • Doświadczenie w pracy z platformą chmurową Azure
    • Doskonała znajomość TypeScript i C#
    • Znajomość systemu kontroli wersji Git
    • Testowanie i debugowanie kodu
    • Umiejętności pisania dokumentacji
    • Proaktywne, współpracujące podejście, chęć poszerzania wiedzy, analityczne podejście oraz umiejętność podejmowania decyzji opartych na danych
    • Biegła komunikacja w języku angielskim (min. poziom B2+/C1)

    Proponujemy:

    • Ekscytująca i ważna posada wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań morskich
    • Międzynarodowe środowisko pracy i zespołowa współpraca międzydziedzinowa
    • Rozwój zawodowy
    • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjna polisa ubezpieczeniowa i program emerytalny
    • Hybrydowy system pracy (do 50% zdalnie)
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
    • Współfinansowane obiady (stołówka pracownicza)
    • Platforma świadczeń dodatkowych
    • Lekcje języka w biurze
    • Parking dla pracowników
    • Pakiet relokacyjny
    • Program rekomendacyjny dla pracowników
    • Możliwość zakupu akcji w firmie z 25% rabatem

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy nad produktami SaaS
    • Znajomość tematu bezpieczeństwa