Junior Data Scientist - Warsaw, Polska - MPC Moving Picture Company

    MPC Moving Picture Company
    MPC Moving Picture Company Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis firmy

    YOTTA to agencja doradczo-wdrożeniowa działająca w obszarze danych i technologii. Specjalizujemy się w projektach analitycznych, badawczych i technologicznych. Jesteśmy częścią Publicis Groupe, a swoje doświadczenie opieramy na wieloletniej współpracy z klientami agencji mediowych, kreatywnych, performence'owych, commerce'owych, influencerskich i PRowych. W agencji YOTTA potrafimy patrzeć na biznes z tych wszystkich perspektyw, łączyć je i potęgować wiedzę z nich płynącą. Poprzez lepsze zrozumienie ludzkich zachowań oraz wdrażanie adekwatnych rozwiązań technologicznych mamy realny wpływ na wzrost biznesu Klientów.

    Opis stanowiska

    Czym będziesz się zajmować?

  • Uczestnictwem i wsparciem w projektach ekonometrycznych, prowadzonych przez doświadczonych członków zespołu Data Analytics;
  • Dostarczaniem pojedynczych analiz mediowych;
  • Zdobywaniem wiedzy i doświadczenia niezbędnego na dalszych etapach kariery;
  • Współpracą w ramach rozwoju narzędzi automatyzujących i usprawniających proces modelowania oraz analizy danych;
  • Współpracą w rozwoju analitycznych metod pomiaru efektywności działań marketingowych.
  • Kwalifikacje

    Dołącz do nas jeśli:

  • Jesteś absolwentem/absolwentką uczelni wyższej lub jeszcze studiujesz na kierunku matematyka, statystyka, informatyka, metody ilościowe lub inne nauki ścisłe;
  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w modelowaniu ekonometrycznym;
  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin;
  • Znasz R lub Pythona;
  • Posiadasz umiejętności programistyczne lub chcesz je rozwijać;
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim płynnie i bez stresu;
  • Interesujesz się obszarem Data Science;
  • Posiadasz zdolności analitycznego myślenia: potrafisz sprawnie liczyć, świetnie interpretujesz dane i wyciągasz z nich trafne wnioski (to bardzo ważne);
  • Chcesz pracować nad ciekawymi projektami, w miłym towarzystwie, dla znanych i cenionych Klientów.
  • Dodatkowe informacje

    Co oferujemy w zamian?

  • Opiekę doświadczonych Mentorów, dzięki którym zdobędziesz cenne, a przede wszystkim praktyczne doświadczenie w obszarze analizy danych marketingowych;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej);
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Pierwszą formą zatrudnienia jest umowa zlecenie, ale na pytanie, czy w przyszłości pojawi się możliwość przejścia na umowę o pracę, odpowiadamy stanowczo: TAK;
  • Umowa zlecenie nie wyklucza korzystania z karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej. Oba benefity zaoferujemy Ci na dzień dobry.
  • W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.