Administrator Systemów Informatycznych - Strzegomska a, Wrocław, Polska - Netia S.A

    Netia S.A
    Netia S.A Strzegomska a, Wrocław, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss/WildFlye
    • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych
    • współpraca z działami rozwoju oprogramowania
    • wsparciee użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (II linia)

    Wymagania:

    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • biegłość w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss/WildFlye, Tomcat
    • doświadczenia w pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux
    • motywacji do poszerzania wiedzy
    • samodzielność i odpowiedzialność

    Podstawowa znajomość:

    • działania relacyjnych baz danych i języka SQL
    • technologii: XML/XSL, J2EE, WebServices
    • zagadnień związanych z protokołem TCP/IP
    • narzędzi monitoringu systemów np. Zabbix

    Oferujemy:

    • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
    • Wsparcie w rozwoju kompetencji
    • Pracę w trybie hybrydowym.