Zastępca kierownika działu produkcji kształtowników i rozkrawania - Bielsk Podlaski, Polska - Hanbud

    Hanbud
    Hanbud Bielsk Podlaski, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym;
  • Planowanie i raportowanie przebiegu produkcji;
  • Wsparcie w organizacji i usprawnianiu procesu pod kątem poprawy efektywności, ciągłego doskonalenia oraz orientacji na wyniki jakościowe, ilościowe i kosztowe;
  • Balansowanie procesów, czasu przezbrojeń maszyn oraz redukcja Lead Time-u;
  • Kontrola kosztów produkcji i wprowadzanie inicjatyw oszczędnościowych;
  • Kierowanie podległym zespołem, motywowanie i wspieranie rozwoju umiejętności pracowników;
  • Efektywna, bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy;
  • Określanie zapotrzebowania materiałowego;
  • Optymalne wykorzystanie części oraz materiałów produkcyjnych;
  • Wymagania:

  • Doświadczenie menedżerskie w obszarze produkcyjnym;
  • Umiejętność organizacji pracy zakładu i poszczególnych stanowisk;
  • Umiejętność ustawiania procesu produkcyjnego przy dużej zmienności produktowej;
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne/kierunkowe;
  • Umiejętności analityczne i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów;
  • Doskonałe umiejętności w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (w tym motywowanie i budowanie zaangażowania, uzgadnianie i monitorowanie celów);
  • Orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Posługiwanie się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w Lean Management;
  • Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników;
  • Szkolenia i coaching podnoszące kwalifikacje;
  • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
  • Prywatną opiekę medyczną po roku od momentu zatrudnienia;
  • Świadczenia świąteczne;
  • Dofinansowanie pakietu Medicover Sport;
  • Dodatek stażowy;
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;