Projektant Automatyk - Wrocław, Polska - INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.

    INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.
    INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o. Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Opis stanowiska

    projektowanie systemów automatyki, dobór aparatury AKPiA, dobór rozwiązań technicznych, przygotowanie kosztorysów inwestorskich/przedmiotów robót,

    opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowej,

    nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową,

    sporządzanie lista materiałowych do zakupów,

    udział w przygotowaniu ofert.

    Wymagania

    wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika,

    preferowane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

    wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych,

    znajomość MS Office, programów CAD, ePLAN,

    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

    gotowość do wyjazdów obiektowych (głównie w kraju),

    prawo jazdy kat.B,

    umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

    umiejętność pracy zespołowej,

    umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy

    szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyki przemysłowej i energetycznej,

    wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

    zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,

    środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku, pracę w ambitnym i zgranym zespole młodych osób,

    elastyczny czas pracy,

    niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, itp.),

    pakiet benefitów (dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny),

    parking dla pracowników.

  • INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.

    Projektant Automatyk

    INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o. Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymaganiawykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika, · preferowane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, · wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych, · znajomość MS Office, programów CAD, ePLAN, · znajomość język ...