Miejsca pracy

    Technolog Procesu Montażu - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    udział w procesie budowy danych w systemie ERP, dotyczących procesu produkcji (BOP)

    udział w przygotowaniu i przebudowie danych w projekcie wdrożenia nowego systemu ERP

    optymalizacja i rozwój istniejących procesów technologicznych

    rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

    udział w projektach inwestycyjnych mających na celu wdrażanie nowych technologii produkcyjnych, realizowanych w Polsce i za granicą

    Nasze wymagania:

    posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł inżyniera

    posługujesz się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną

    dobrze znasz program MS Excel i inne programy MS Office

    cechuje Cię chęć ciągłej nauki

    jesteś osobą sumienną i terminową

    potrafisz pracować zespołowo i organizować swój czas pracy

    Mile widziane:

    znajomość systemu ERP

    doświadczenie w środowisku produkcyjnym, zwłaszcza w procesach: montażowych, tapicerskich, rozkroju, automatyzacji, optymalizacji

    znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

    nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

    rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł inżyniera · posługujesz się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną · dobrze znasz program MS Excel i inne programy MS Office · cechuje Cię chęć ciągłej nauki · jesteś osobą sumienną i terminową · potraf ...