Operator maszyn - Polska - ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
    Opis

    ALGAS Sp. z o.o Sp.k.

    Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych

    Operator maszyn

    Obowiązki

    • Obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego
    • Podejmowanie doraźnych działań w przypadku usterek i awarii oraz ich usuwanie
    • Monitorowanie i modyfikacja ustawień maszyn i urządzeń oraz kontrola jakości wytworzonego produktu
    • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji
    • Ścisła współpraca z Działem Produkcji
    • Bieżący udział w audytach i kontrolach na terenie zakładu
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie budowy, eksploatacji i obsługi maszyn lub pokrewnym
    • Poszukujemy osób z doświadczeniem jak również bez doświadczenia więc jeśli jesteś tegorocznym Absolwentem Szkoły o profilu w zakresie budowy, eksploatacji i obsługi maszyn lub pokrewnym to również czekamy na Ciebie
    • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu
    • Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane

    • Uprawnienia SEP do 1 KV

    Oferujemy

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym, energicznym zespole
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
    • Premia za polecenie
    • Rabat 35% w sklepie firmowym
    • Paczki świąteczne

    Oferujemy od 4500 netto (do ręki)

    Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.