Asystent/-ka ds. Telefonicznej Sprzedaży Usług Medycznych - Bialystok, Polska - LUX MED Sp. z o.o.

    LUX MED Sp. z o.o.
    LUX MED Sp. z o.o. background

    Praca w wewnętrznym Contact Center Grupy LUX MED przy ul. Fabrycznej 4 w Białymstoku.

    Twoje zadania:

    • telefoniczna obsługa Pacjentów Indywidualnych Grupy LUX MED nieposiadających abonamentu,
    • sprzedaż zestawów i pojedynczych usług,
    • realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych,
    • obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących.

    Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

    • mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • komunikatywność i nastawienie na potrzeby Klienta,
    • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w soboty w godzinach 8-16 (dwie pracujące soboty w miesiącu),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    My zadbamy o:

    • wynagrodzenie zasadnicze, premię za jakość obsługi, prowizję sprzedażową oraz konkursy wewnętrzne,
    • dodatkowe wynagrodzenie za obsługę Klientów anglojęzycznych,
    • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dostęp do platformy kursów językowych,
    • rozwój to nasza codzienność – zapewniamy szkolenia i ścieżkę awansu,
    • elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance,
    • wsparcie opiekuna aż do momentu, gdy poczujesz się samodzielny/a,
    • zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie - jesteśmy liderem branży medycznej,
    • dobrą atmosferę – po prostu lubimy ze sobą pracować