Growth Manager - Wrocław, Polska - Baselinker

    Baselinker

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Growth Manager - masz doświadczenie w marketingu internetowym? Nieustannie testujesz nowe narzędzia i strategie, aby zwiększyć efektywność pozyskiwania ruchu? Dołącz do nas - będziesz odpowiadać za strategię generowanie ruchu na największej innowacyjnej polskiej platformie wspierającej ekosystem e-commerce.

    Wymagania

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie operującej w modelu SaaS B2B)

    • bardzo dobra znajomość rynku e-commerce w Polsce

    • umiejętność ustawiania i optymalizacji kampanii akwizycyjnych (znajomość Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads) z wykorzystaniem różnych kanałów marketingowych (np. współprace influencerskie, zewnętrzne mailingi itd.)

    • bardzo dobra znajomość GA4

    • silne umiejętności analityczne, pozwalające na monitorowanie i analizę wyników kampanii oraz rekomendowanie działań optymalizacyjnych

    • kreatywność i umiejętność generowania pomysłów na efektywne działania marketingowe w obszarze pozyskania klienta

    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane projekty

    Zadania

    • opracowanie strategii sprzedażowych i planów akwizycji nowych klientów dla rynku polskiego

    • aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez ustawianie kampanii w kanałach PPC

    • realizacja celów sprzedażowych

    • analiza i monitorowanie rynku, konkurencji oraz trendów branżowych

    • utrzymanie pozycji lidera marki BaseLinker

    • odpowiedzialność za rynek w PL

    • samodzielna rola w ramach prężnie rozwijającego się zespołu

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać

    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju

    • praca w modeluhybrydowym – połączysz home office z odwiedzinami naszego biura na warszawskim Mokotowie

    • stawiamy na długofalową współpracę

    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć

    • szeroki wachlarz benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, dostęp do platformy Mindgram)