Elżbietów

    Aparatowy przyjęcia mleka - Elżbietów, Polska - Bakoma Sp z oo

    Bakoma Sp z oo
    Bakoma Sp z oo Elżbietów, Polska

    4 dni temu

    Bakoma Sp. z o.o. wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

    Aparatowy przyjęcia mleka

    Miejsce pracy: Elżbietów

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pobieranie prób oraz ocena mleka surowego i pasteryzowanego.
    • Prowadzenie zapisów z wykonanych badań.
    • Przygotowanie linii i zbiorników do przyjęcia mleka.
    • Obsługa linii przyjęcia mleka.
    • Ważenie cystern z mlekiem.
    • Kontrola stanu higienicznego cystern.
    • Współpraca z Kierownikiem ds. Produkcji w zakresie planowanego skupu surowca.
    • Współpraca z Zespołem ds. Kontroli Jakości w zakresie jakości przyjmowanego surowca.
    • Optymalne wykorzystanie urządzeń technologicznych.
    • Analiza występujących problemów podczas prowadzenia procesu.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie średnie - żywienie, biotechnologia, chemia, technikum spożywcze lub pokrewne.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub dziale przyjęcia mleka.
    • Książeczka sanepidowska.
    • Zaangażowanie w codzienną pracę, dyspozycyjność.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
    • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne).