Kontroler jakości

    Kontroler jakości - Siemianowice Śląskie, Polska - AMS Metal Sp. z o.o.

    AMS Metal Sp. z o.o.
    AMS Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Pobieranie materiału do analiz (metale nieżelazne)

    Kontrola jakości dostarczonego materiału

    Badanie produktów i półproduktów

    Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów gotowych

    Obsługa spektrometru

    Monitorowanie procesów produkcyjnych i identyfikowanie potencjalnych problemów jakościowych

    Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu poprawy jakości wyrobów

    Stosowanie się do zasad polityki firmy

    WYMAGANIA:

    Wykształcenie techniczne lub ogólne

    Znajomość branży odpadów metali nieżelaznych (głównie aluminium)

    Obsługa urządzeń typu: szlifierka, kątówka, tokarka

    Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność

    Dobra organizacja i kultura pracy

    Dbanie o przepisy BHP

    NASZA OFERTA:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Terminowe wypłacanie wynagrodzenia, na które składa się wynagrodzenie zasadnicze + premia produkcyjna

    Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

    Dofinansowanie do posiłków (Smart Lunch)

    Dofinansowanie do dojazdów

    Dofinansowanie do okularów lub soczewek korekcyjnych

    Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

    Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego WARTA na atrakcyjnych warunkach dla Ciebie i Twojej rodziny

    Praca od poniedziałku do piątku

    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Parking dla pracowników

  • AMS Metal Sp. z o.o.

    6 dni temu

    AMS Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WYMAGANIA:Wykształcenie techniczne lub ogólne · Znajomość branży odpadów metali nieżelaznych (głównie aluminium) · Obsługa urządzeń typu: szlifierka, kątówka, tokarka · Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność · Dobra organizacja i kultura pracy · Dbanie o przepisy BHP · ...