Katowice

    Przedstawiciel handlowy na rynek HoReCa - Katowice, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Naszym klientem jest firma z branży FMCG, która od 2016 roku dynamicznie rozwija się na rynku polskim i nieustannie oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma prężnie działa również w kanale nowoczesnym, eksportowym oraz detalu.

    Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukiwana jest osoba na stanowisko przedstawiciela handlowego na rynek HoReCa. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a co najważniejsze w pozyskiwaniu klientów na rynku HoReCa oraz cechuje Cię ogromna proaktywność, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie

    Zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż produktów akcyzowych do klienta B2B na rynku HoReCa
    • Realizacja sprzedaży oraz wsparcia klienta w obszarze odpowiedzialności terytorialnej
    • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami B2B
    • Realizacja sprzedaży zgodnie z przyjętą strategią Firmy
    • Pozyskiwanie informacji o działaniach konkurencji
    • Nadzór nad realizacją postanowień umów z kontrahentami
    • Rozwój biznesu z pozyskanymi kontrahentami poprzez aktywne promowanie marek produktowych firmy
    • Opracowywanie list priorytetowych kontrahentów do pozyskania

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B z obszaru HoReCa
    • Umiejętność radzenia sobie z obiekcjami klienta
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i wysokie kompetencje komunikacyjne
    • Wysoka kultura osobista
    • Śledzenie i rozumienie bieżących trendów kulturowych i muzycznych
    • Umiejętność nawiązywania relacji, zwłaszcza z osobami z branży kreatywnej
    • Dynamizm i nastawienie na osiąganie rezultatów
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Wiedza i/lub doświadczenie w branży e-papierosów

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości zł brutto na UoP lub zł netto na B2B
    • Premia sprzedażowa w wysokości 3670zł brutto na UoP lub 3500zł netto na B2B
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon, tablet, samochód (również do użytku prywatnego)
    • Pracę mobilną na terenie wybranego rejonu
    • Biuro zlokalizowane w miejscowości k. Kielc lub w Poznaniu
    • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.