Zielona Góra

    Spawacz MIG MAG/ TIG - Zielona Góra, Polska - HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

    W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Spawacz MIG MAG/ TIG

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych metodą 135, 111, 131, 141.

    Wymagania: aktualny certyfikat TUV lub UDT (możliwość podjęcia współpracy bez certyfikatu jako pomocnik spawacza do czasu wyrobienia uprawnień)

    Stawka: brutto

    Godziny pracy: pn - pt, 10/12h dziennie

    Zleceniodawca zapewnia pokrycie kosztów dojazdu z miejsca noclegu do pracy oraz dojazdu z miejsca zamieszkania na miejsce zakwaterowania (w przypadku osób spoza miejsca realizacji zlecenia)

    Zleceniodawca pokrywa koszty zakwaterowania dla osób przyjezdnych oraz 200 zł dodatku dla osób lokalnych

  • Adecco Poland Sp. z o.o. Cigacice, Polska

    Adecco Poland jest agencją zatrudnienia nr 364. · Dla naszego klienta z branży automotive w województwie lubuskim poszukujemy kandydatów na stanowisko: · Mechanik maszyn z językiem niemieckim Miejsce pracy: CIGACICE · Oferujemy: · Umowę o pracę od pierwszego dnia, · Dobre zaro ...