Gdańsk

    Pracownik produkcji Dr. Oetker_skrócona wersja - Gdańsk, Polska - LeasingTeam Group

    LeasingTeam Group
    LeasingTeam Group background

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik produkcji Dr. Oetker_skrócona wersja

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków

    • odbieranie gotowych wyrobów z taśmy, wkładanie ich do opakowań zbiorczych, oklejanie taśmą i układanie na palecie.

    Oczekiwania

    • aktualna książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych(wymóg konieczny),
    • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
    • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość,
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferta

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie od 4 300 zł brutto,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia,
    • profesjonalne środowisko pracy, przyjazna atmosfera,
    • dogodna lokalizacja, łatwy dojazd - zakład spożywczy znajduje się w Gdańsku, dzielnica Oliwa (5 min. od kolejki SKM).

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.