Unreal Engine/C++ Developer - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Poszukujemy kandydatów z różnym doświadczeniem na stanowisko: Unreal Engine/C++ Developer.

    Nasz klient pracuje nad grą wyścigową typu drift. Akcja gry toczy się w Japonii. Celem jest stworzenie gry, która zachwyci graczy unikalnymi szczegółami, realnymi efektami i bardzo dobrą mechaniką. Gra będzie dystrybuowana na PC, a następnie na konsole: PS, Xbox i Nintendo Switch. Przedmiot umożliwi ci grę w trybie pojedynczego gracza i trybie wieloosobowym.

    Obowiązki

    • Rozwój mechaniki nowych wydarzeń i nowych funkcjonalności gry
    • Rozwój misji i fizyki gry
    • Współpraca z Tech Leadem, oraz z zespołem
    • Debugowanie i rozwój AI przeciwników (jeśli będzie taka potrzeba)

    Wymagania

    • Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia jako Unreal Engine Developer (na stanowisko mid/regular)
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (dla Seniora)
    • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine (4/5) i C++
    • Znajomość GIT-a
    • Umiejętności debugowania i optymalizacji kodu,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikacja i umiejętność współpracy z zespołem

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych/motoryzacyjnych lub zaintereso2wanie tą tematyką
    • Doświadczenie w rozwoju gier, w trybie multi-player

    Oferujemy

    • Możliwość pracy zdalnej w 100% (dla chętnych biuro na Warszawskim Żoliborzu)
    • Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o B2B (preferowane) lub UoD
    • Regular: pln/mc w zależności od umiejętności i doświadczenia
    • Senior: Powyżej pln/mc w zależności od umiejętności i doświadczenia (stawka do indywidualnego ustalenia)