Pracownik magazynu - Wrocław, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Mieszkasz na Psim Polu i szukasz pracy na 1 zmianę? Potrafisz obsługiwać skaner?

    Pracuj na Psim Polu we Wrocławiu (dogodny dojazd komunikacją miejską -linie 128,111,D,130)-przystanek jest tuż przy zakładzie pracy.

    Zarabiaj ponad 4400 +premie

    oferujemy

    • atrakcyjne warunki finansowe - 27,56 brutto/h
    • premie nawet 1000 zł brutto
    • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku z możliwością rozszerzenia na 2 lub 3 zmiany w późniejszym okresie zatrudnienia)
    • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
    • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

    zadania

    • kompletowanie komponentów na podstawie zamówienia i uzupełnianie lokalizacji w magazynie
    • utrzymywanie porządku w magazynie, zgłaszanie ewentualnych braków
    • wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu
    • przestrzeganie założeń jakościowych firmy
    • reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiałów

    oczekujemy

    • umiejętności obsługi skanera
    • zdolności manualnych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia