Konstruktor - Technolog - Olesnica, Polska - IPF GROUP S.A.

    IPF GROUP S.A.
    IPF GROUP S.A. Olesnica, Polska

    2 tygodnie temu

    Dla jednego z naszych stałych Klientów, firmy produkcyjnej, która dynamicznie rozwija swoją działalność na rynku międzynarodowym, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Konstruktora - Technologa.

    Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilny okres adaptacyjny w strukturach firmy
    • bonus rekrutacyjny do 4500 zł (przejdź do firmy naszego Klienta i otrzymaj z tego tytułu dodatek finansowy)
    • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczną, paczki świąteczne, nauka języka angielskiego
    • elastyczny czas rozpoczęcia pracy
    • dostęp do cateringu i automatów z przekąskami
    • komfortowy dojazd do siedziby firmy oraz parking na jej terenie
    • brak dress code'u

    Obowiązki

    • tworzenie technologii i projektów dla produktów Klienta
    • tworzenie specyfikacji, rysunków i instrukcji technicznych
    • testowanie i udział w certyfikacji wyrobów
    • doskonalenie istniejących technologii oraz wprowadzanie nowych rozwiązań
    • ciągły rozwój produktów poprzez modyfikacje procesów technologicznych i konstrukcyjnych
    • kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

    Wymagania

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu mechanicznym
    • ukończone wyższe wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
    • znajomość programów CAD 2D i 3D (SolidEdge lub Inventor lub SolidWorks)
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • motywacja i zaangażowanie
    • dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole