Warsaw

    Dyrektor Handlowy ds. Sprzedaży Paliw Płynnych - Warsaw, Polska - People Sp. z o.o.

    People Sp. z o.o.

    Naszym Klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się hurtową sprzedażą paliw płynnych na terenie Polski. W związku z intensywnym rozwojem rozbudowuję swój zespół handlowy.

    Dla naszego Klienta firmy z branży paliwowej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Paliw Płynnych

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem sprzedaży w podległym obszarze
    • Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej oraz odpowiedzialność za jej realizację
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji z przedsiębiorcami
    • Koordynowanie osiągania celów sprzedażowych zespołu, jak i samodzielna ich realizacja
    • Uczestnictwo w procesie rozbudowy zespołu (rekrutacja), szkoleń i motywowania pracowników
    • Dbanie o pozytywny wizerunek organizacji i utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi Klienta
    • Odpowiadanie na potrzeby Klientów, negocjacje i finalizacje sprzedaży
    • Przygotowywanie i weryfikacja umów/dokumentacji finansowej
    • Bieżąca współpraca z działem logistyki

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w branży paliwowej
    • Doskonałe umiejętności koordynacji i zarządzania zespołem
    • Rozległa wiedza branżowa i bardzo dobra znajomość rynku hurtowego paliw płynnych
    • Poparte sukcesami umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Myślenie strategiczne, proaktywność, nastawienie na wynik i osiąganie rezultatów
    • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktu i i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
    • Umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność w działaniu
    • Gotowość do pracy mobilnej

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (preferowane) lub UoP
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy klasy premium, telefon komórkowy, laptop)
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie zależne od osiąganych wyników)
    • Ubezpieczenie grupowe z możliwością opieki medycznej (przy zatrudnieniu na UoP)
    • Stabilne miejsce pracy w rozwijającej się organizacji
    • Możliwość podnoszenia kompetencji managerskich
    • Partnerskie relacje i samodzielność w działaniu

  • People Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Naszym Klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się hurtową sprzedażą paliw płynnych na terenie Polski. W związku z intensywnym rozwojem rozbudowuję swój zespół handlowy. · Dla naszego Klienta firmy z branży paliwowej, poszukujemy na terenie całej Polski Kand ...