kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej - Bielsko-Biala, Polska - Poczta Polska Spółka Akcyjna

    Poczta Polska Spółka Akcyjna
    Poczta Polska Spółka Akcyjna Bielsko-Biala, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Opis

    Miejsce pracy: Bielsko- Biała, ul. Bystrzańska 48

    Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca zmianowa/w godzinach nocnych/ w weekendy i święta.​

    Twoje zadania:

    • ochrona obiektów, obszarów i powierzonego mienia,
    • kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,​
    • podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi incydentami,
    • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • jesteś wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
    • znasz przepisy prawne z zakresu ochrony osób i mienia,
    • potrafisz radzić sobie ze stresem,
    • jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą,
    • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym (w tym w porze nocnej).

    U nas zyskasz:

    • stawkę 30,00 zł brutto za godzinę,
    • pełne szkolenie stanowiskowe,
    • zdobycie doświadczenia zawodowego.