Świdwin

    Specjalista ds ekonomicznych - Świdwin, Polska - PORR S.A.

    PORR S.A.
    PORR S.A. Świdwin, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Specjalista ds. ekonomicznych

    Miejsce pracy: Świdwin

    Opis stanowiska:

    • Rozliczanie podwykonawców/dostawców
    • Weryfikacja i dekretacja faktur w SAP
    • Wiązanie rezerw kosztowych
    • Monitorowanie rozrachunków na odbiorcach/dostawcach
    • Obsługa systemu zamówień w SAP – przyjęcie materiałów w MIGO

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office w tym Excel i Outlook)
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Dobra organizacja czasu i pracy
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
    • Miejsce pracy: Świdwin