Asystent / Asystentka ds. konkursów i przetargów - Warszawa, Polska - ALAB laboratoria Sp. z o.o.

    ALAB laboratoria Sp. z o.o.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
    • dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy
    Mile widziane:
    • doświadczenie w przygotowywaniu ofert konkursowych
    • doświadczenie w obsłudze platform zakupowych
    Do Twoich obowiązków należeć będzie:
    • przygotowywanie dokumentacji do udziału w konkursach oraz przetargach
    • monitorowanie rynku medycznego
    • wyszukiwanie przetargów, przygotowywanie
    • bliska współpraca z Przedstawicielami Medycznymi
    • bliska współpraca z wszystkimi działami firmy biorącymi udział w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uczestnictwa w przetargu
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
    • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
    • archiwizowanie dokumentacji przetargowej i konkursowej
    • przygotowywanie raportów