Miejsca pracy

    Specjalista ds. Reklamacji - Czosnów, Polska - KGL S.A.

    KGL S.A.
    KGL S.A. Czosnów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Oferujemy:

    wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników

    wynagrodzenie stałe oraz premię miesięczną

    prywatną opiekę medyczną Medicover

    kartę Multisport

    ubezpieczenie grupowe PZU

    świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Twój zakres obowiązków:

    przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów

    komunikacja z działami zaangażowanymi w analizę reklamacji oraz współpraca przy ustalaniu toku dalszego postępowania

    kontakt z klientem w kwestii reklamacji

    przygotowywanie korespondencji związanej z postępowaniem reklamacyjnym

    udział w analizie zdarzeń jakościowych

    nadzór nad terminowym rozpatrywaniem reklamacji

    rozliczanie reklamacji wewnętrznych i reklamacji od Klientów

    przygotowywanie raportów i analiz dotyczących reklamacji

    Nasze wymagania:

    wykształcenie min. średnie

    min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze administracji reklamacji lub obsługi klienta (warunek konieczny)

    dobra znajomość procedur reklamacyjnych

    znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

    wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    umiejętność organizacji pracy własnej