Kraków

    Projektant Konstrukcji - Kraków, Polska - Jacobs

    Jacobs
    Jacobs Kraków, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin-Regular
    Opis
    Projektant Konstrukcji (K/M/X) -(EUR0000A5) Your Impact:

    Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  • Advanced Facilities
  • Water&Environment
  • Transportation
  • Energy&Power
  • Cities&Places
  • Digital
  • Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.
    W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ścieżkę kariery

    Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów międzynarodowych, zgodnie z określonym budżetem i harmonogramem,
  • Przygotowanie modeli i wykonywanie obliczeń,
  • Opracowywanie raportów z obliczeń oraz opisów technicznych,
  • Udział w spotkaniach projektowych,
  • Udział w radach technicznych i spotkaniach na budowie,
  • Współpraca z innymi branżami w celu dostarczenia projektu o wysokiej jakości,
  • Nauka obowiązujących norm i standardów zgodnie w wymaganiami firmy i klientów,
  • Udział w delegacjach krajowych i zagranicznych,
  • Współpraca z zespołem projektowym, włącznie z koordynacją prac,
  • Dzielenie się wiedzą z innymi osobami w zespole,
  • Zlecanie zadań asystentom i starszym asystentom;
  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym (zależne od projektu),
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy między 7:30-10:00),
  • "Krótkie piątki" (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h),
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury,
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs,
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacjami (praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania),
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women's network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych),
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna),
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki, polski),
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w Izbie Inżynierów;
  • Here's What You'll Need:

    Nasze Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, na kierunku budownictwo w specjalności konstrukcyjnej,
  • Minimum 5-letnie doświadczene związane z konstrukcjami żelbetowymi lub/i stalowymi,
  • Praktyczna znajomość norm budowlanych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1) w mowie i piśmie,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • Primary Location

    :Poland-Poland Countrywide-Krakow-PL Krakow - Konopnickiej

    Job Posting

    :Mar 13, 2024, 7:24:54 AM

    Job

    :Drafting/Design

    Organization

    :PPS

    Job Type

    :ExperiencedJob Classification:Fulltime-Regular

    Work Locations

    :PL Krakow - KonopnickiejSTJacobs, ul. Marii Konopnickiej 31 Krakow30302Capabilities:Building Design

  • LeasingTeam Group

    Projektant konstrukcji budowlanych

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    LeasingTeam Group Kraków, Polska

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie reali ...

  • Jacobs

    Projektant Mostowy

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Jacobs Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin-Regular

    Projektant Mostowy (K/M/X)-(BIE0003FI) Your Impact: Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie ...