Specjalista ds. Katalogu Produktów - Gostyn, Polska - volta

    volta
    volta Gostyn, Polska

    2 tygodnie temu

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy : Specjalista ds. Katalogu Produktów (PIM).

    Wymagania:

    • Zaawansowana znajomość MS Excel, w tym umiejętność stosowania formuł i tworzenia tabel przestawnych.
    • Biegła obsługa komputera.
    • Gotowość do nauki i zgłębiania wiedzy w branży elektrycznej i oświetleniowej.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży e-commerce
    • Znajomość branży elektrotechnicznej/oświetleniowej

    Obowiązki:

    • Zarządzanie katalogiem produktów, w tym pozyskiwanie i utrzymywanie danych.
    • Zapewnienie poprawności danych w katalogu.
    • Uzupełnianie brakujących informacji w katalogu.
    • Dodawanie nowych produktów do bazy na zlecenie pracowników
    • Odpowiedzialność za integrację danych produktowych między systemami oraz z dostawcami.
    • Inicjowanie i implementacja nowych rozwiązań dla optymalizacji pracy w zakresie obowiązków.
    • Opracowywanie raportów trendów rynkowych w sektorach elektrycznym, OZE i oświetleniowym.

    Oferujemy:

    • pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach, kartę MultiLife, MultiSport, dostęp do platformy Kafeteria
    • pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,
    • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
    • inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,
    • szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,
    • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie,
    • stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę,