Przedstawiciel handlowy - Warszawa, Polska - McCain Foods

    McCain Foods
    McCain Foods Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Regular - W pełnym wymiarze godzin ​
    Opis

    Position Title: Przedstawiciel handlowy

    Position Type: Regular - Full-Time ​

    Requisition ID: 28082

    McCain jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Globalnie zatrudniamy ok pracowników i mamy 49zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach. W Polsce fabryka z siedzibą w Chociwelu koło Strzelina (35 km od Wrocławia, woj. dolnośląskie) rozpoczęła produkcję w 1999 r.

    Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Przedstawiciel handlowy

    Twoim obszarem sprzedaży będzie: województwo podlaskie, województwo lubelskie, województwo podkarpackie oraz część wschodnia województwa mazowieckiego.

    Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i bieżącą obsługę klientów sektora gastronomicznego oraz pozyskiwanie i bieżącą współpraca z dystrybutorami produktów McCain
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z dystrybutorami produktów gastronomicznych
  • przygotowanie bieżących raportów i analiz dotyczących sytuacji na rynku gastronomicznym oraz o własnych wynikach przełożonemu
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych ze współpracującą dystrybucją, w uzgodnieniu z przełożonym
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie akcji promocyjnych w regionie
  • dbanie o wizerunek McCain
  • Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia pracy na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność sprzedaży i negocjacji
  • Myślenia strategicznego, umiejętność aktywnego słuchania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Nastawienia na realizację celu
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności do częstych podróży służbowych
  • Dobrej znajomość pakietów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • prywatna opieka medyczne
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • program emerytalny
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz dobre wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia
  • wsparcie przełożonego i zespołu w adaptacji zawodowej
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży i poszukujesz nowych wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie

    Dołącz do nas i bądź częścią rodziny McCain

    #LI-KW1