Analityk - Pracownia Analiz Produktów Nieżywnościowych i Opakowań - Gdynia, Polska - J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis
    Opis stanowiska

    Rzetelne, wiarygodne i bezstronne wykonywanie badań

    Przeprowadzanie analiz chemicznych z uwzględnieniem metod chromatograficznych i klasycznych

    Dbałość, sprawdzanie oraz prawidłowe stosowanie wyposażenia pomiarowego i badawczego

    Przestrzeganie zasad ujętych w dokumentacji systemu zarządzania

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe, kierunki chemiczne, biotechnologiczne (Politechnika/Uniwersytet)

    Wiedza w zakresie przeprowadzania analiz zgodnie z systemem jakości PN-EN ISO/IEC 17025

    Obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office

    Angielski: komunikatywny

    Dobra organizacja pracy

    Umiejętność pracy w grupie

    Dyspozycyjność na pełen etat

    Oferujemy

    Umowę zlecenie

    Dofinansowanie do wydarzeń sportowych

    Wewnętrzne szkolenia

    Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia doświadczenia

    Możliwość uczestniczenia w rekrutacji wewnętrznych

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania · Wykształcenie wyższe, kierunki chemiczne, biotechnologiczne (Politechnika/Uniwersytet) · Wiedza w zakresie przeprowadzania analiz zgodnie z systemem jakości PN-EN ISO/IEC 17025 · Obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office · Angielski: komunikatywny · Dobra org ...

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia, Polska

    Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. · Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków ...