Technik Testów - Sosnowiec, Polska - Moltton

    Moltton

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Technik Testów (elektryka / elektronika)

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie testów części elektrycznych i elektronicznych dla branży automotive w laboratorium,
    • Obsługa i nadzór nad sprzętem pomiarowym,
    • Przygotowywanie stanowisk do przeprowadzania badań,
    • Przeprowadzanie testów zgodnie z wymaganiami i normami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika, elektryka),
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
    • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
    • Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive przy przeprowadzaniu testów komponentów.

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę nawiązywaną bezpośrednio z firmą,
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu,
    • Pakiet benefitów,
    • Możliwość rozwoju.