Operator Maszyn - Klaudyn, Polska - KGL S.A.

    KGL S.A.
    KGL S.A. Klaudyn, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Oferujemy:

    umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

    pracę w systemie zmianowym (12h)

    szkolenia stanowiskowe

    świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

    ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

    prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

    kartę Multisport

    domki wypoczynkowe na Mazurach

    transport do miejsca pracy

    Twój zakres obowiązków:

    wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej

    po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych

    prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

    bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

    dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

    Nasze wymagania:

    chęć nauki i pracy w branży opakowań

    motywacja i zaangażowanie

    umiejętności pracy w zespole

    gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)