Warsaw

    Kierownik Zmiany Kuchnia Centralna Warszawa - Warsaw, Polska - Salad Story

    Salad Story

    Dołącz do zespołu Salad Story jako Kierownik Zmiany w Kuchni Centralnej, która mieści się przy ulicy Szyszkowej 35/37 w Warszawie.

    Na start oferujemy wynagrodzenie 6100 brutto miesięcznie.

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w kuchni
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni centralnej zgodnie z ustalonymi standardami (nadzór nad stanem technicznym kuchni centralnej, kontrola czystości, prowadzenie dokumentacji HACCP oraz GMP/GHP, kontrola jakości wydawanych produktów do restauracji)
    • Zarządzanie pojazdami dostawczymi
    • Przyjmowanie zamówień z restauracji i przygotowywanie ich zgodnie z dołączanymi dokumentami
    • Optymalizacja kosztów materiałowych m.in. poprzez zmniejszanie strat produkcyjnych i cen towarów oraz zwiększanie jakości surowców i półproduktów
    • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu składników potrwa i gotowych produktów

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu kuchnią lub restauracją i zespołem pracowników
    • Doświadczenie w planowaniu, analizie i kontroli wskaźników sprzedażowych
    • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań i celów sprzedażowych
    • Elastyczność i otwartość na zmiany

    To oferujemy:

      • Stabilne zatrudnienie - oferujemy umowę o pracę
      • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
      • Dopłatę do dojazdów do miejsca pracy w wysokości 120 zł
      • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Premie zł za osiągane wyniki
      • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
      • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
      • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover
      Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz :) Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Adera, Sp. z o.o. Варшава, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Работник фастфуда Burger King (Warszawa Centralna) · Место работы - Warszawa (Warszawa Centralna) · Оформление в городе Warszawa · Мужчины, женщины до 45 лет · Ставка: zł/час netto · Рабочих часов в месяц · Только на своём жилье · Задачи: · Приготовление картошки фри и курицы ( ...