Operator wózka widłowego - Sochaczew, Polska - JAGA Recruitment Sp. z o.o.

    JAGA Recruitment Sp. z o.o.
    JAGA Recruitment Sp. z o.o. Sochaczew, Polska

    2 tygodnie temu

    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) obecnie dla jednego ze swoich klientów lidera w branży e-commerce poszukuje zleceniobiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Zlecenie polega na przygotowywaniu zamówień do wysyłki w firmie Allegro.

    Miejsce pracy: Adamów k. Grodziska Mazowieckiego

    Operator wózka widłowego - BEZPŁATNY DOWÓZ - Adamów k. Grodziska Maz.

    Miejsce pracy: Sochaczew

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • zorganizowany transport do Adamowa z wybranych lokalizacji,
    • pracę według ustalonego grafiku,
    • wynagrodzenie miesięczne 5200 zł brutto,
    • miesięczną premię wydajnościową do 20% liczoną od podstawy,
    • dodatek za zlecenie w weekend - 50 zł brutto,
    • dofinansowanie do posiłków,
    • dodatek za 100% frekwencji w okresie Smart Week - 500 zł brutto,
    • dostęp do nowoczesnej platformy pracowniczej (podgląd pasków wynagrodzeń, generator zaświadczeń, itp.),
    • kompleksową opiekę koordynatora ze strony Agencji.

    Zadania:

    • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
    • kompletacja zamówień,
    • rozładunek i załadunek towaru,

    Wymagania:

    • uprawnienia wydane przez UDT - warunek konieczny,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
    • samodzielny dojazd do pracy